Caracteristici generale
| Puterea | 14 W |
| Analog al unei lămpi cu incandescență | 130 W |
| Fluxul luminos | 1893 lm |
| Temperatura culorii
?
| 6500 °K |
| Tip de bază | E27 |
| Diming
?
| nu |
| Cantitatea | 1 buc |
| Forma becului | Pară |
| Culoare | alb |
| Diametru | 60 mm |
| Înălţime | 118 mm |
| Clasa de protecție | 20 IP |
| Indicele de redare a culorilor | Ra80 |
| Unghiul de iluminare | 150 ° |
| Tensiunea de alimentare | 230 V |
| Coeficient de ondulare | 0.5 % |
Alte informații
| Producător | Osram |
| Cod EAN | 4099854546068 |
Specificațiile și imaginile produsului Bec Osram CLA120 14W/865 230V FR (4099854546068) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.