Caracteristici generale
| Puterea | 60 W |
| Fluxul luminos | 600 lm |
| Temperatura culorii
?
| 2700 °K |
| Tip de bază | E14 |
| Cantitatea | 1 buc |
| Dimensiuni standard de | G45 |
| Forma becului | rotundă |
| Culoare | transparent |
| Diametru | 45 mm |
| Înălţime | 78 mm |
| Clasa de protecție | 20 IP |
| Indicele de redare a culorilor | Ra80 |
| Unghiul de iluminare | 360 ° |
| Tensiunea de alimentare | 230 V |
| Coeficient de ondulare | 0.5 % |
Alte informații
| Producător | Osram |
| Cod EAN | 4008321666222 |
Specificațiile și imaginile produsului Bec Osram CLAS P CL 60W 230V E14 (4008321666222) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.