Caracteristici generale
| Tip | releu |
| Sarcina maximă | 2000 W |
| Curent de intrare până la | 10.3 A |
| Tensiunea minimă de intrare | 140 V |
| Tensiunea maximă de intrare | 260 V |
| Frecvența de operare | 50 Hz,
60 Hz |
| Conectarea dispozitivelor | priză |
| Tip de priză | Schuko |
| Numărul | 5 |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 415х95х135 mm |
| Greutate | 4.14 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ресанта |
| Cod EAN | 4606059016694 |
Specificațiile și imaginile produsului Stabilizator de tensiune Ресанта C2000 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.