Caracteristici generale
| Tip | ganteră reglabilă |
| Cantitate | 2 |
| Greutate totală | 20 kg |
| Cantite de discuri | 8 |
| Tipuri de discuri | 4x1.25 ,
4x2.5 kg |
| Numărul de încuietori | 4 |
| Lungime totală | 350 mm |
| Diametru prindere | 30 mm |
| Material ganteră | metal |
| Material acoperire | crom |
| Prezență bară | da |
| Tipuri de bară | 2x2.5 kg |
| Material bară | metal |
Alte informații
| Producător | HMS |
| Cod EAN | 5907695514308 |
Specificațiile și imaginile produsului Gantera HMS STC20 2x10kg sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.