| Colecția | Elexus Semerkant |
| Tipul | covor |
| Forma | dreptunghiulară |
| Dimensiuni | 160x230 cm |
| Lungimea | 230 cm |
| Lățimea | 160 cm |
| Grosimea | 8 mm |
| Densitatea | 2e+006 puncte/m² |
| Culoare | bej |
| Conținut | acril , viscoză |
| Țara producătoare | Turcia |
| Destinaţie | sufragerie |
| Producător | Made in Turkey |









