Caracteristici generale
| Tip | troliu |
| Acționare | manual |
| Instalare | mobilă |
| Mecanismul de tracțiune | cablu |
| Lungimea frânghie (lanț) | 3 m |
| Numărul de frânghii (lanțuri) | 1 |
| Macara | 4000 kg |
| Înălțimea de ridicare | 3 m |
Alte informații
| Producător | Tolsen |
| Cod EAN | 6933528762621 |
Specificațiile și imaginile produsului Troliu Tolsen 62444 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.