| Serie | Margo |
| Tip | pat dublu |
| Culoare carcasa | bej |
| Material carcasa | lemn , PAL |
| Material fațadă | stofă |
| Lungimea | 234.8 cm |
| Lățime | 212.5 cm |
| Înălţime tăblie cap | 119.5 cm |
| Înălţime tăblie picioare | 42.9 |
| Loc de dormit | 180x200 cm |
| Mecanism ridicare pat | nu |
| Sertar depozitare | nu |
| Somiera în complet | da |
| Set | pat - fără saltea |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Dogtas |









