Caracteristici generale
| Tip | fără percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Alimentare | rețea |
| Putere | 500 W |
| Deschiderea mandrinei | 0.8-10 mm |
| Numărul de viteze | 1 |
| Revers | da |
| Rotații 1 viteza | 750 min‾¹ |
| Moment de strângere maxim | 22 Nm |
| Capacit. de găurire în lemn | 16 mm |
| Capacit. de găurire în otel | 8 mm |
| Suitcase | nu |
| Greutatea | 1.4 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină de înșurubat Dnipro-M TD-30 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.