Caracteristici generale
| Diagonală ecran | 55 inch |
| Rezoluţie | (4K) 3840x2160 |
| Tipul de matrice | QLED |
| High Dynamic Range (HDR) | 10+ |
| Luminozitate | 450 cd/m² |
| Contrast | Mega Contrast |
| Smart TV | da |
| Tipul sistemului de operare | Android TV |
| Bluetooth | da |
| Wi-Fi | da |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Ethernet (LAN) | 1 |
| CI | 1 |
| Ieşire sunet | 20 W |
| Asistenți virtuali | Bixby ,
Amazon Alexa ,
Google Assistant |
| Consum de energie | 87 W/h |
| Clasa de eficiență energetică (new) | А+ |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni montare pe perete VESA | 200 x 200 mm |
| Dimensiuni fără stativ | 1232x708x26 mm |
| Dimensiuni cu stativ | 1232x745x224 mm |
| Greutete fără stativ | 15.5 kg |
| Greutate cu stativ | 15.8 kg |
| Altele | frecvență 0 Hz ,
diagonala ecranului în cm - 140 |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Samsung |
| Cod EAN | 8806095405957 |
Specificațiile și imaginile produsului Televizor Samsung QE55Q60DAUXUA sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.