Caracteristici generale
| Tip | set |
| Material | bumbac ,
silicon |
| Dimensiuni(generale) | 120x60 cm |
| Elemente in set | 8 |
| Cerceaf pilota | 90x120 cm |
| Pilota | 90x120 cm |
| Cearceaf de pat | 60x120 cm |
| Cersaf cu elastic | da |
| Perete protector | da |
| Perete protector(dimensiuni) | 38x60(6) cm |
| Fata de perna | 30x50 cm |
| Număr de fețe de pernă | 1 |
| Perna | 25x30 cm,
30x50 cm |
| Culoare principală | violet |
| Culori suplimentare | alb |
| Desen | elefante |
| Specificații suplimentare | panglica bara de protectie |
Specificațiile și imaginile produsului Lenjerie de pat pentru copii Perna Mea Cosita Elefant Lila sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.