| Tip | scară |
| Lungime | 554 mm |
| Înălțimea totală a instalării | 55 mm |
| Lățime nișă | 119 mm |
| Eliberare | orizontal |
| Scurgerea apei | 25 l/min |
| Sarcina maximă | 300 kg |
| Material gratar | oțel inoxidabil |
| Dimensiuni gratar | 505х64.5 mm |
| Material carcasa | plastic |
| Producător | Hydro-S |









