Caracteristici generale
| Tip | unisex |
| Material cadru | policarbonat |
| Cadru de culoare | negru |
| Lentilă | Reactiv Performance High Contrast |
| Forma lentilelor | dreptunghiulara |
| Culoarea lentilelor | portocaliu |
| Materialul lenti | policarbonat |
| Lentile polarizate | da |
| Lentile fotocromice | da |
| Filtru de protecție | 3 |
| Lățime de lentilă | 124 mm |
| Podului de lăţimea | 15 mm |
| Lungime braț | 131 mm |
| Sistemul de schimbare lentilelor | da |
| Anti Fog | da |
| Pentru sport | da |
| VLT (transmisie de lumină vizibilă) | 13 % |
Alte informații
| Producător | Julbo |
| Cod EAN | 3660576940482 |
Specificațiile și imaginile produsului Ochelari de soare Julbo Edge RV 0-3 Translucent Black/Orange sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.