Caracteristici generale
| Destinația | pentru joc |
| Tip de tastatură | mecanic |
| Tehnologie | cu fir |
| Interfaţa | USB |
| Numar taste | 87 |
| Dispunere tastatură | US |
| Switch | GX Tactile |
| Taste iluminate | da |
| Сuloare iluminare din spate | RGB |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni (DxHxW) | 370x37x157 mm |
| Lungimea cablului | 1.8 m |
| Greutate | 962 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Logitech |
| Cod EAN | 5099206098657 |
Specificațiile și imaginile produsului Tastatură Logitech G713 TKL GX Tactile EN White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.