| Extensibil | da |
| Forma | rotundă |
| Lungime | 110 cm |
| Dimensiunea mesei (l×L) | 110x110 cm |
| Dimensiunea în stare extinsă (l×L) | 145x110 cm |
| Înălțime | 77 cm |
| Numărul de locuri | 4 , 6 |
| Material carcasă | metal |
| Culoare carcasă | negru/marmură |
| Material blat | MDF |
| Culoare blat | marmură |
| Particularități | mată |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Magnusplus |









