| Destinația | pentru laptop |
| Tehnologie | fără fir |
| Interfata | canal radio |
| Senzor | optic |
| Numar butoane | 4 |
| Buton comutator DPI | da |
| Rezolutie | 800 dpi, 1600 dpi |
| Tip baterie | 1 baterie AA |
| Raza de acțiune | 8 m |
| Culoare | albastru |
| Dimensiuni | 104х58х37 mm |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.1 kg |
| Producător | Havit |
| Cod EAN | 6950676251616 |









