| Tip | purificator |
| Tip | purificare , umidificare |
| Ionizare | da |
| Tip control | electronic |
| Display | da |
| Aria de acoperire | 38 m² |
| Debit de aer | 600 м3/h |
| Filtre | HEPA , carbon |
| Capacitatea rezervorului | 2.5 litri |
| Capacitate de umidificare | 306 g/h |
| Nivel de zgomot | 55 dB |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 657х437х263 mm |
| Greutate | 7.9 kg |
| Altele | senzor de poluare , modul de noapte |
| Producător | Sharp |









