Caracteristici generale
| Forma | blaster |
| Princip de funcționare | cu patroane |
| Dimensiuni | 610x250x67 mm |
| Lungimea | 61 cm |
| Material | plastic |
| Virsta minimala | de la 8 ani |
| Cartușe incluse | da |
| In set | 22 de săgeți |
| Capacitate tambur | 18 |
| Greutate | 950 gr |
| Culoare principală | verde |
Alte informații
| Greutatea brută | 1.18 kg |
| Producător | Nerf |
| Cod EAN | 5010996257857 |
Specificațiile și imaginile produsului Arme de jucarie Nerf Zombie Blaster Corrupter (F8962) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.