Caracteristici generale
| Alimentare | priza |
| Puterea absorbită | 160 W |
| Frecvența vibrațiilor | 24000 min-1 |
| Numărul de revoluții | 12000 rot/min |
| Dimensiunile hârtiei | 187x90 mm |
| Colector de praf | da |
| Lungime cablu de alimentare | 1.8 m |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Deko |
Specificațiile și imaginile produsului Șlefuitor cu vibrații Deko DKPS28G2 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.