Caracteristici generale
| Tip hota | șemineu |
| Lăţime | 60 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare ,
recirculare |
| Control | mecanic |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 395 m³/h |
| Putere iluminare | 2x3 W |
| Tip iluminare | LED |
| Nivel de zgomot minim | 49 dB |
| Nivel de zgomot maxim | 68 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | inox |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 60x45x19.7 cm |
| Greutate | 5.8 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Beko |
| Cod EAN | 8690842139741 |
Specificațiile și imaginile produsului Hota Beko HCP61310I sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.