Caracteristici generale
| Tip hota | telescopică |
| Lăţime | 50 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare ,
recirculare |
| Control | mecanic |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 322 m³/h |
| Putere | 91 W |
| Tip iluminare | LED |
| Nivel de zgomot maxim | 67 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | inox |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 50x30.5x17 cm |
| Greutate | 6.8 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Hota Gorenje BHP523E10X sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.