Caracteristici generale
| Standardul Wi-Fi IEEE 802.11 | b/g/n |
| Rata de transfer Wi-Fi | 300 Mbps |
| Rata de date LAN | 100 Mb/s |
| Suport PoE | da |
| Puterea semnalului | 22 dBm |
| Antena Gain | 2 dBi |
| Tipul antenei | Externă |
| CPU | QCA9531 |
| Frecvența procesorului | 650 MHz |
| Frecvența de lucru | 2400-2483 MHz |
| Demensiuni | 185x85x30 mm |
Specificațiile și imaginile produsului Access Point MikroTik WAP LR9 kit (RBwAPR-2nD&R11e-LoRa9) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.