Caracteristici generale
| Colecție | R-100 |
| Tip | pat |
| Material carcasă | metal ,
PAL |
| Culoare | cappuccino |
| Material fațadă | metal |
| Lungimea | 210 cm |
| Lăţime | 100 cm |
| Înălţime | 167 cm |
| Loc de dormit | 90x200 |
| Două niveluri | da |
| Dimensiuni | 210x100x167 cm |
| Saltea inclusă | nu |
| Bara de protecție | da |
| Scări | da |
| Sarcina maximă | 100 kg |
| Producător | Turcia |
| Greutate | 52 kg |
| Specificații suplimentare | baza metalica |
Alte informații
| Producător | Evger |
| Cod EAN | 4840101700401 |
Specificațiile și imaginile produsului Pat supraetajat Evger R-100 90x200cm Cappucino sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.