Caracteristici generale
| Alimintare | Priza |
| Putere absorbita | 2400 W |
| Turatia in gol | 6500 rpm |
| Diametrul ext. al discului | 230 mm |
| Diametrul de aterizare | 22.2 mm |
| Filetul arborelui | M14 |
| Mâner suplimentar | da |
| Greutatea masinii | 5.9 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 4059952556062 |
Specificațiile și imaginile produsului Polizor unghiular Bosch GWS 24-230P (B06018C3100) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.