Caracteristici generale
| Număr | 1 |
| Material | metal |
| Tensiune | 4.4 V |
| Dimensiune de filet | M10x1.0 |
| Lungime totală | 133 mm |
| Adâncime de montare | 29 mm |
| Deschidere cheie | 10 mm |
| Moment strângere | 10 Nm |
| Marca auto | BMW ,
Mini |
| Număr OE | 12 237 798 001 |
Specificațiile și imaginile produsului Bujii incandescente pentru auto Bosch 0 250 403 018 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.