| Tip | Li-ion |
| Capacitatea bateriei | 4323 mAh |
| Tensiunea | 11.55 V |
| Număr celule | 3 |
| Putere | 52 Wh |
| Brand compatibil | HP |
| Model compatibil | Pavilion Gaming 15-DK , 15-dk0020TX , 15-dk0021TX , 15-EC , 15-ec0000 , 15-ec1011ns |
| Greutate | 270 g |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Oem |


