Caracteristici generale
| Tip | auto |
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 60 Ah |
| Curent de pornire | 680 A |
| Tehnologie EFB
?
| da |
| Polaritate borne | «0» |
| Poli de racord | «1» |
| Construcție | european |
| Lungime | 244 mm |
| Lățime | 174 mm |
| Înălțime | 186 mm |
| Greutate | 17 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | EMT |
| Cod EAN | 2009997913667 |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulatoar auto EMT Extra Power EFB 12V 60Ah sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.