Caracteristici generale
| Tip | camioane |
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 225 Ah |
| Curent de pornire | 1450 A |
| Polaritate borne | «4» |
| Poli de racord | «3» |
| Construcție | asiatic |
| Lungime | 517 mm |
| Lățime | 275 mm |
| Înălțime | 242 mm |
| Greutate | 53.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | EMT |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulatoar auto EMT Extra Power HD 12V 225Ah sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.