| Volum cuptor | 65 litri |
| Metodă curăţare | catalitică |
| Butoane retractabile | da |
| Numărul funcții | 16 |
| Display | da |
| Timer | da |
| Grill | da |
| Convecţie | da |
| Rotişor | nu |
| Microunde | nu |
| Iluminare | da |
| Numar geamuri de protecţie la uşă | 2 |
| Ventilator răcire ? | nu |
| Blocare acces copii | nu |
| Clasa energetica | A+ |
| Putere | 3650 W |
| Dimensiuni | 59.5x59.5x56.4 cm |
| Măsuri de incorporare | 60x56х55 cm |
| Ghidaje telescopice | da |
| Numărul de nivele cu ghidaje telescopice | 1 |
| Greutate | 34 kg |
| Culoare | negru |
| Material fațadă | sticlă |
| Țara producătoare | Polonia |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Whirlpool |
| Cod EAN | 8003437833793 |





























