| Tip | grătar |
| Instalare | mobil |
| Construcție | fix |
| Material | oțel inoxidabil |
| Aprindere | piezo |
| Combustibil utilizat | propan , butan |
| Balon utilizat | staționar |
| Dimensiuni suprafață de pregătire | 660x420 mm |
| Dimensiuni | 1600x550x1150 mm |
| Puterea totală de căldură | 15.5 kWh |
| Greutate | 57 kg |
| Culoare | oțel |
| Electric | da |
| Pe gaz | da |
| Gril | da |
| Acoperiș | da |
| Roți | da |
| Termometru | da |
| În plus | compartiment pentru grăsime |
| Producător | Allgrill |









