Caracteristici generale
| Lavoar | nu |
| Instalare | de podea |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | alb |
| Material fațadă | PVC |
| Culoare fațadă | alb |
| Lăţime | 940 mm |
| Înălţime | 810 mm |
| Adâncime | 341 mm |
| Lavoar compatibil | Sanivit Zenon 970x510x195 |
| Țara producătoare | Moldova |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bayro |
Specificațiile și imaginile produsului Dulap pentru lavoar Bayro Deco One Duo Zenon 970 (110084) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.