Caracteristici generale
| Lavoar | nu |
| Instalare | de podea |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | alb |
| Material fațadă | MDF |
| Culoare fațadă | alb |
| Sistem de stocare | 2 sertare |
| Lăţime | 766 mm |
| Înălţime | 820 mm |
| Adâncime | 436 mm |
| Lavoar compatibil | Sanovit Soft 800x455x160 |
| Țara producătoare | Turcia |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bayro |
Specificațiile și imaginile produsului Dulap pentru lavoar Bayro Trend Soft 800 (114571) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.