Caracteristici generale
| Lavoar | da |
| Instalare | suspendat |
| Material carcasă | MDF |
| Culoare carcasă | caşmir |
| Material fațadă | MDF |
| Culoare fațadă | caşmir |
| Sistem de stocare | 2 sertare |
| Lăţime | 850 mm |
| Înălţime | 550 mm |
| Adâncime | 450 mm |
| Țara producătoare | Turcia |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Orka |
Specificațiile și imaginile produsului Lavoar cu dulap Orka Messina 85 Kasmir Matt (19943) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.