| Vârstă | 3-5 |
| Numărul de roți | 2 |
| Greutate maximă | 30 kg |
| Diametrul roților | 12 " |
| Tip roți | EVA |
| Materialul cadrului | metal |
| Culoare | roșu |
| Reglarea înălțimii volan | da |
| Reglarea înălțimii șezut | da |
| Masă | 4 kg |
| Dimensiuni | 83 cm |
| Țara proprietarului mărcii | Polonia |
| Producător | Baby Mix |
| Cod EAN | 5902216920736 |









