Caracteristici generale
| Tipul deplasării | manual |
| Capacitatea cilindrica | 139 cm3 |
| Puterea motorului | 4 c.p. |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 1.3 l |
| Capacitate rezervorului de ulei | 0.5 l |
| Sistem de pornire | demaror manual |
| Lățimea tăierii | 46 cm |
| Trepte reglare | 5 |
| Înălțimea minimală de tăiere | 30 mm |
| Înălțimea maximală de tăiere | 80 mm |
| Colector de iarbă | da |
| Volum colectare iarbă | 70 l |
| Greutate | 30 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | RTRMAX |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de tuns gazonul pe benzină RTRMAX RTR9640 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.