Caracteristici generale
| Volumul cilindrului | 41 cm3 |
| Tip motor | 2 timpi |
| Putere | 1.8 L.sec |
| Turația în gol | 3100 min‾¹ |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 260 ml |
| Capacitatea rezervorului de lubrifiere a lanțului | 210 ml |
| Ungere automată a lanțului | da |
| Lungimea lamei | 400 mm |
| Viteza de rotație a lanțului | 183 m/sec |
| Greutatea | 4.5 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Ferăstrău cu lanţ pe benzină Garland Montana 516-V20 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.