Caracteristici generale
| Volumul cilindrului | 52 cm3 |
| Tip motor | 2 timpi |
| Putere | 4.5 L.sec |
| Turația în gol | 8500 min‾¹ |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 550 ml |
| Capacitatea rezervorului de lubrifiere a lanțului | 0.26 ml |
| Ungere automată a lanțului | da |
| Lungimea lamei | 450 mm |
| Pas de lanț | 0,325 " |
| Numărul de legaturi | 64 |
| Nivelul de zgomot | 110 dB |
| Pornire ușoară | da |
| Tensionarea lanțului fără unelte | da |
| Greutatea | 8.7 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Ferăstrău cu lanţ pe benzină Start Pro SCS-4080HN/1 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.