Caracteristici generale
| Cai putere | 5.5 hp |
| Volume motorului | 81 cm³ |
| Rezervorul de benzină | 0.9 l |
| Motor | 2-timpi |
| Diametrul ext. al discului | 350 mm |
| Diametrul int. al discului | 25.4 mm |
| Adâncimea maximă de tăiere | 125 mm |
| Greutatea | 10.5 kg |
| Specificații suplimentare | 430x267x775mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Maxima |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de taiat Maxima MMAX350 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.