Caracteristici generale
| Tip | cu coroană |
| Putere | 800 W |
| Capacitate cuvă | 160 l |
| Viteza de rotație cuvă | 29 rpm |
| Material сoroană | metal |
| Roți | da |
| Clasă de protecţie | IP44 |
| Clasa izolatie | 2 |
| Greutete | 57 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Minsk |
| Cod EAN | 2000142833052, 2009997378480 |
Specificațiile și imaginile produsului Betoniera Minsk PCM550 MSD-013221 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.