| Tip | cu coroană |
| Putere | 1350 W |
| Capacitate cuvă | 200 l |
| Viteza de rotație cuvă | 29.5 rpm |
| Material сoroană | metal |
| Roți | da |
| Clasă de protecţie | IP45D |
| Clasa izolatie | 2 |
| Greutete | 66 kg |
| Altele | + roaba 85 l. |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | TechnoWorker |
| Cod EAN | 2009997946283 |









