Caracteristici generale
| Tip auto | triciclu |
| Alimentare | acumulator |
| Tensiunea bateriei | 12 V |
| Capacitate bateriei | 7000 mAh |
| Numărul de baterii | 1 |
| Numărul de motoare | 1 |
| Putere unui singur motor | 25 |
| Viteza maxima | 3 km/h |
| Greutate maxima a copilului | 50 kg |
| Număr de locuri | 2 |
| Virsta | de la 3 pana la 8 ani |
| Dimensiuni | 118x88x76 |
| Culoare | alb |
| Muzica | da |
| Timp de incarcare a bateriei | 12 ore |
| Iluminare | da |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Chipolino |
| Cod EAN | 3800931054106 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașinuța electrica Chipolino Duo Tron ELMDT02301WH White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.