Caracteristici generale
| Tip | solid |
| Dimensiuni generale | 40x180 cm |
| Lungimea totală | 180 cm |
| Înălţime | 40 cm |
| Culoare | teracotă |
| Desen | frunze |
| Material | bumbac |
| Fixare | panglici |
Specificațiile și imaginile produsului Protectie laterala pentru patut Moulin Roty MR715090 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.