| Serie | Conelux |
| Diametru | 100 mm |
| Adâncime | 150 mm |
| Înălţime | 390 mm |
| Tip patron | lumina LED incorporata |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | SMD LED |
| Fluxul de lumină | 2000 lm |
| Temperatura de culoare | 3000 K, 4000 K, 6000 K |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 20 W |
| Material plafon | sticlă |
| Culoare plafon | transparent |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | chrom |
| Producător | Lampardi |









