| Serie | Orvella |
| Lăţime | 140 mm |
| Adâncime | 120 mm |
| Înălţime | 250 mm |
| Tip patron | G9 |
| Numărul de lămpi | 4 |
| Tip lampă | halogen , LED |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 30 W |
| Material plafon | sticlă |
| Culoare plafon | transparent |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | auriu |
| Producător | Lampardi |









