| Tip aparat | frigider cu 2 camere |
| Amplasarea congelator | jos |
| Tip de control | mecanic |
| Capacitate totala | 267 L |
| Capacitate frigider | 190 L |
| Capacitate congelator | 77 L |
| Sistem dezghetare frigider | automată |
| Sistem dezghetare congelator | manual |
| Rafturi | sticlă |
| Numărul de rafturi | 4 |
| Ladă pentru legume și fructe | 1 |
| Numărul de compartimente din congelator | 3 |
| Agent frigorific | R600a |
| Clasa de eficiență energetică | A+ |
| Consumul de energie pe zi | 0.71 kWh/24 h |
| Capacitate de congelare | 3.5 kg/24 h |
| Nivel de zgomot | 39 dB |
| Mânere | ascunse |
| Uși reversibile | da |
| Clasa climatica | N , ST , T |
| Înălţime | 180 cm |
| Lăţime | 54.5 cm |
| Adâncime | 56 cm |
| Culoare | argintiu |
| Greutate | 55 kg |
| Țara producătoare | China |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bauer |




























