Caracteristici generale
| Tip | camioane |
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 240 Ah |
| Curent de pornire | 1200 A |
| Tehnologie AGM
?
| nu |
| Tehnologie EFB
?
| da |
| Polaritate borne | «3» |
| Poli de racord | «1» |
| Construcție | asiatic |
| Baza bacului | B00 |
| Lungime | 517 mm |
| Lățime | 273 mm |
| Înălțime | 240 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Banner |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulatoar auto Banner Buffalo Bull EFB 740 17 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.