Caracteristici generale
| Tip | de mână |
| Alimentare | acumulator |
| Lumina | Power LED |
| Fluxul luminos | 70 lumen |
| Nivelurile de luminozitate | 2 |
| Material | plastic |
| Tip de baterie/acumulator | 4V 200mAh Sealed-Acid |
| Timp de lucru continuu | 1 h |
| Timp de încărcare a bateriei | 15 h |
| Temperatura culorii | 8000 K,
12000 K |
| Putere | 1 W |
| Dimensiuni | 60x52x200 mm |
| Greutatea | 151 g |
| Culoare | roșu/negru |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Horoz |
Specificațiile și imaginile produsului Lanterna Horoz 084-024-0001 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.