Caracteristici generale
| Tip | de mână ,
suspendat |
| Destinație | universal |
| Alimentare | acumulator |
| Lumina | 3 LED |
| Fluxul luminos | 250 lumen |
| Material | ABS |
| Tip de baterie/acumulator | 1500 mAh Lithium-Ion |
| Timp de lucru continuu | 6 h |
| Timp de încărcare a bateriei | 2.5 h |
| Putere | 3 W |
| Dimensiuni | 150x40x23 mm |
| Greutatea | 180 g |
| Culoare | negru/verde/galben |
| În plus | cablu USB inclus |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | JBM |
| Cod EAN | 8435034537765 |
Specificațiile și imaginile produsului Lanterna JBM 53776 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.