| Sursa de alimentare | acumulator |
| Voltaj | 3.7 V |
| Putere | 8 W |
| Tipul bateriei | Li-Ion |
| Flux de lumină | 250 lm |
| Temperatura culorii | 6000 К |
| Culoare LED | alb |
| Numărul de moduri | 2 |
| Materialul corpului | ABS-plastic , cauciuc |
| Grad de protecție | IK09 |
| Culoarea | negru , portocaliu |
| Dimensiuni | 50x44x243 mm |
| Greutatea | 488 gr |
| Specificații suplimentare | 1х USB cablu Type-C |
| Producător | Osram |
| Cod EAN | 4052899623934 |









