Caracteristici generale
| Tip | universală |
| Forma produsului | oval |
| Material | ceramica |
| Acoperire non-stick | da |
| Lungime | 21.7 cm |
| Lățime | 13 cm |
| înălțime | 5.7 cm |
| Greutate | 0.5 kg |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.62 kg |
| Producător | Resto |
| Cod EAN | 4260709010182 |
Specificațiile și imaginile produsului Tava de copt Resto 96140 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.