Caracteristici generale
| Tip | universal |
| Material de lamă | oțel |
| Duritatea oțelului | 58 Rockwell |
| Material de mâner | plastic |
| Mâner de culoare | negru |
| Lungimea cuțitului | 23 см |
| Lungimea lamei | 12 cm |
| Grosimea lamei | 1.3 mm |
| Greutate | 48 gr |
Alte informații
| Producător | Samura |
| Cod EAN | 4751029321299 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuțit Samura Harakiri 120mm SHR-0021B sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.